Ahoj všichni kdo jste součástí naší rodiny ROOT

Ahoj všichni, kdo jste součástí naší Root rodiny !!!

❤️Dnešní příspěvek bude shrnutím všeho, co jsme vám za poslední dva a půl roku představili prostřednictvím různých příspěvků, videí, článků, výzkumů a sdílených zkušeností přírodních produktů Root a jejich uživatelů.

🙏Dr. Christina Rahm pracovala ve své minulosti jako vědec v největších známých laboratořích světa. Zkoumala fungování buněk, bakterií a virů (jako jsou ekologické jedy, těžké kovy atd. ). Jednou z jejích nejvíce oznamujících částí byla pomoc s navržením podpůrného léku proti HIV. Pochopení viru jí umožnilo vyvinout něco, co je ve skutečnosti chytřejší než virus, takže nemohl dál ničit buňky, buněčný mitochondriální štít, DNA a náš imunitní systém. Kvůli tomuto podpůrnému léku mohou lidé nakažení HIV žít 10, 20 a dokonce 50 let. Vše, co vyrobily v syntetické podobě, vytvořila sama v přírodní podobě a prezentovala prostřednictvím přírodních produktů Root Wellness

💚Některé události však zanechaly následky na její životní cestě...Vzhledem k negativnímu pracovnímu prostředí, degradaci a tlaku převážně mužských kolegů (vědců) kvůli útokům za to, že se chce podívat mimo mísu , se jí opakovaně dostalo kritiky, výhrůžky a manipulace... a stalo se tak, že sama onemocněla. Během těhotenství jí byla diagnostikována rakovina, kde se dozvěděla, že nosí dvojčata, ale z jednoho embrya vyrostlo zdravé dítě a z druhého vyrostlo velký shluk nádoru, který se později rozšířil do jejích zad a metastázoval do mozku. Když porodila zdravého syna (který nedávno oslavil 18. narozeniny), čekala ji chemoterapie v kombinaci s léky, které měly pomoci posílit její imunitní rezistenci. Ty bohužel nefungovaly a poté začala hledat jiná řešení , v přírodě, kde našla spoustu ingrediencí, které jí pomohly k regeneraci buněk. Suroviny jako je křemičitan (získaný z přírodního minerálu zeolitu), olej z černého kmínu, kurkumin, nejsilnější antioxidanty, a mino extrakty a organické složky, to vše našla v těch nejčistších formách, právě v přírodní podobě. Během let vznikaly výtvory, formulace a dnes se může pochlubit více než 2000 patenty ve své sbírce. Některé z nich představila exkluzivně prostřednictvím Root v posledních dvou letech 🙏Dovolte nám, abychom vám rychle představili všechny produkty, které dnes najdete v oficiálním internetovém obchodě Root Wellness...

CLEAN SLATE (CS) - je unikátní formulace, která prokazuje, že odstraňuje toxiny/ jedy, těžké kovy, syntetiku/chemii nejen z našeho trávicího ústrojí, ale také z buněk, tkání, K odstranění pouze těchto se používá Silikát (Křemičitan), získaný speciální technologií ze sopečného minerálu zeolitu. Samotná CS formule obsahuje také esenciální minerály a přírodní vitamín C, ty zanechávají v těle a buňkách, což umožňuje správný buněčný detox, kdy se z těla a buněk nejprve odstraní špatné a poté se přidá to dobré vitamín C. Tímto zákrokem se buňky začnou v určitém okamžiku regenerovat/obnovovat a tělo se může začít léčit samo.

RESTORE - obnovuje střevní flóru a zajišťuje správné fungování zažívání. Nejdůležitějšími ingrediencemi v něm jsou olej z černého kmínu a kurkumin. Obnovení odstraňuje negativní zánět v těle a trávení, což umožňuje dobré věci procházet do těla a buněk. Obnova je jako olej v motoru vašeho auta.. když nebude olej, víme, co se může stát s motorem.

ZERO IN - veganské kapsle obsahují složky, které přirozeně vytvářejí vazbu mezi trávením a mozkem (neurotransmitery), umožňují tělu začít vytvářet a zvyšovat hladinu antistresového hormonu Dopaminu a serotoninu. Výsledkem konzumace Zero In je lepší koncentrace, soustředění, větší vytrvalost, snazší překonávání stresových situací, výborná schopnost absorbovat znalosti z učebnic u školáků, kvalitnější práce v práci i doma u to zvedne energii života.

RELIVE GREENS - obsahuje výtažky z nejznámějších superpotravin, které se nacházejí v přírodě, speciální složku/bílkovinu, která působí jako prebiotikum a probiotikum, mořské řasy, které pomáhají filtrovat/čistit krev, nejsilnější anti se, jsou nejlepší možnou potravou a ochranou pro naše tělo, buňky a imunitní systém.

PODPORA PŘÍRODNÍ BARIÉRY - obsahuje tři hlavní pilíře a stavební kameny našeho imunitního systému: Vitamin C, Vitamin D a Ideální poměr toho všeho vám pomůže v boji s volnými radikály a dalšími disruptory imunitního systému. Samotná formule je určena jako nejlepší možná preventivní ochrana pro naši imunitní rezistenci.

GMBMY -VRAŤTE MI ZPÁTKY MLÁDí - Dr. Rahm dokázala vyrobit organicky nejčistší kolagen a kolostrum a spojit je do jedné formulace/produktu. Čistota obojího, použití speciální organické složky, kde nepotřebuje aditiva, dodává tomuto produktu také nejvyšší kvalitu. Kolagen se postará o vaši pokožku, vlasy, nehty, zuby, kosti, vazy, zatímco kolostrum zvýší protilátky, posílí vaši střevní flóru a dodá vám extra podporu imunity.

MITOCHONDRIA OBRANA SHIELD - Mitochondriální štít je ten, který chrání naši buněčnou DNA. Kvůli různým faktorům, které denně napadají naše tělo a buňky, schválila Dr. Christina Rahm výrobu tohoto produktu o půl roku dříve. Výrobek je téměř nezbytný v době, kdy jsme vystaveni přibývajícím novým formám onemocnění (autoimunitních i virových), protože pomůže chránit a obnovit buňky, které ještě nejsou nebo jsou již "napadeny" různými procházejícími nečistotami o naše tělo skrze vzduch, který dýcháme, voda, kterou pijeme, zpracované potraviny, které jíme, skrze syntetické čištění, kosmetiku, léky/vakcíny a mikroplasty, o kterých se stále častěji zmiňuje v různých článků.

Kořenové produkty jsou pro všechny členy rodiny ❤️Provedli jsme vás prezentací všech přírodních produktů Root... všichni kromě Give Me Back My Youth jsou vegani. Všechny, ale jsou bez GMO (geneticky modifikovaných organismů). Ingredience jsou pečlivě vybírány, zkoumány, používají se extrakty a čisté organické složky nejvyšší kvality. I v Colostrumu se zvířata volně pasou na pastvinách a při prvním mléku nebylo ublíženo žádnému teleti, když ho kráva dojila v prvních 48 hodinách. Používají se pouze zbytky mléka, které se nijak nevyhazují, protože obsahují 40x více protilátek než lidské mléko. Růstový hormon se vyskytuje také v colostru. Studie prokázaly, že hovězí colostrum je 3x účinnější než vakcína proti chřipce. A na závěr ještě zvýrazníme...KOŘENOVÉ přírodní produkty NEJSOU LÉKY a neléčí. Jsou právě tou nejlepší možnou podporou pro tělo a buňky, aby se v určitém okamžiku mohly začít regenerovat a obnovovat. Když odstraníte příčinu a správně podpoříte své tělo, vaše tělo vám ukáže jen zlepšení. Naše těla se dokáží uzdravit sama, když pro to mají správné podmínky. Jedná se o celostní přístup, který zahrnuje pravidelný pohyb, péči o pozitivní prostředí, ve kterém žijete, pravidelný odpočinek, uvolnění mysli a správný výběr jídla, kterou každý den vložíte do úst. Dokonce i potraviny, které kupujeme v obchodech, jsou čerpány z živin, stále více se zdůrazňuje další příjem živin prostřednictvím různých výživových doplňků. Pokud potravinové doplňky obsahují aditiva, konzervanty a umělá barviva, nejsou přirozenou a kvalitní podporou vašeho těla a buněk. Najděte to, co je nejlepší pro vaše tělo a následně i pro vaše zdraví. Někteří z nás našli toto u dr. Christiny Rahm a jejich přírodních produktů, které spolu se svým partnerem Claytonem Thomasem představili prostřednictvím společnosti Root Wellness.

Dovolte mi jménem nás všech vyjádřit vděčnost za to, že jsme se 2.2.2020 měli možnost poprvé setkat s jejími výtvory 🙏Posíláme vám zdraví do vašich domovů 💚