Co řešíme detoxikací

Je prokázáno, že těžké kovy, jako je rtuť, kadmium, arsen, olovo a hliník, poškozují každý jednotlivý systém lidského těla. Nejhorší na tom je, že na každého z nás mají jiný vliv a pro každého jednotlivce neexistuje žádný plán. Známky stárnutí, alergie, syndromy, nemoci a "problémy", které řešíme od dětství až po dospělost, jsou téměř úplně způsobeny naší toxickou zátěží a tělesnou zátěží, kterou každý neseme.Vaše forma zdraví a štěstí je ve skutečnosti docela jednoduché, když jste vyzbrojeni správnými znalostmi. Víme, že pokud máš špinavý bazén, první věci, které musíme udělat, je vyčistit bazén. Odstraňte odpad, nečistoty a haraburdí, které způsobují znečištění vody. Po odstranění odpadu přidejte do bazénu trochu solí a doplňků, aby byl bazén křišťálově čistý a "zdravý". Do bazénu můžete přidat všechny doplňky, které jste chtěli, ale pokud nemáte vyčleněno, nikdy nedosáhnete požadovaného výsledku.Nezní to hezky, ale vaše tělo je krásná žumpa. Když začne proces čištění, můžete vidět aspekty života, pro které jste byli stvořeni. Jednoduchý přístup k odstranění toxinů a těžkých kovů pomocí vstřebávání živin, minerálů a doplňků.Postarejte se o své tělo, je to jediné místo, kde můžete žít.Naše výzva pro každého, kdo si přečte tento článek, je postarat se o své zdraví, detoxikovat své tělo a změnit svůj život a naše životní prostředí. Vraťte se k tomu, kdo s vámi sdílel tento článek, opravdu mu na vás záleží. Zeptejte se jich více na způsoby detoxikace a jak se připojit k některým úžasným komunitám po celém světě, které poskytují vynikající vzdělání v tom, jak pasivně detoxikovat. 

Jestliže trpíme chronickými bolestmi zad, vracejícími se infekcemi, únavou, svalovými křečemi, plísněmi, kvasinkovými infekcemi či imunitními onemocněními měli bychom rozhodně zpozornět. Výše zmíněné obtíže mohou souviset se znečištěným prostředím našeho organismu, respektive s výskytem těžkých kovů v našem těle.Mnoho vědeckých studií prokázalo jasnou souvislost mezi poškozením prostředí, v němž žijeme a stavem našeho těla. Když se v našem nejbližším prostředí vyskytují zdroje těžkých kovů, je téměř jisté, že těžké kovy máme i v našem organismu.Mgr. Kateřina Konrádová, která se již dlouhá léta zabývá studií o toxicitě těžkých kovů v našem těle, ověřila neradostné zjištění dalších vědců... V České republice jsme nejčastěji ohroženi olovem, rtutí a kadmiem. Jsme-li dlouhodobě vystaveni těmto těžkým kovům, stáváme se náchylnějšími k imunitním onemocněním, zvyšuje se u nás riziko vzniku srdečních chorob, nádorových nebo chronických onemocnění.

Toxicita těžkých kovů - jako je rtuť, hliník, měď, kadmium, nikl, arzen a olovo - je jednou z největších ohrožení našeho zdraví a pohody .Ačkoliv je toxicita těžkých kovů zcela běžná, není často diagnostikována. Je to proto, že toxicita těžkých kovů je nepolapitelným protivníkem. Zůstává dobře schovaný uvnitř našeho těla, nikdy se neobjeví, pokud ho aktivně nehledáš.