L-Theamin

Působí na nervovou soustavu: deprese, fobie, tělesnou únavu, bolesti hlavy, svalů, krku, revma, nespavost, astma, cukrovku. 

L-theanin stimuluje alfa mozkové vlny, které jsou spojené s relaxací, ale zároveň udržují člověka v bdělém stavu. Pomáhá uvolňovat mysl a zrychluje reakce člověka.


L-theanin Je aminokyselina, která se nachází především v zeleném a černém čaji a některých houbách. Pomáhá snižovat stres, úzkost a nespavost. L-theanin pomáhá uvolnit mysl, aniž by způsoboval ospalost. Když je l-theanin spárován s kofeinem jako v ROOT's Zero-In, může to pomoci zvýšit soustředění a pozornost. L-theanin může také pomoci zlepšit a posílit imunitní systém a pomoci snížit infekce horních cest dýchacích. L-theanin může být také prospěšný pro ty, kteří mají ve stresových situacích vysoký krevní tlak. L-theanin může také zvýšit některé neurotransmitery v mozku, jako je dopamin. L-theanin zvyšuje produkci dopaminu, čímž vytváří antidepresivní účinek a zlepšuje náladu a kognitivní funkce. Zvýšená produkce dopaminu hraje roli ve štěstí, celkové náladě, paměti a soustředění. ROOT's Zero-In obsahuje l-theanin a může pomoci zlepšit soustředění, kognitivní funkce a celkovou náladu