Produkty ROOT podporují vaše tělo k detoxikaci, čištění, soustředění a relaxaci, jednoduše a přirozeně. Váš základ pro wellness začíná vyčištěním vnitřně znečištěného prostředí. 

Clean Slate

CleanSlate používá zeolit, nejlepší přírodní detoxikační minerál, v patentované formulaci, která čeká na patent, aby pomohl vymazat vaše buňky z toxinů. Výhody CleanSlate jsou. 1) Detoxikace. CleanSlate bezpečně podporuje odstraňování toxinů z buněk, těla a mozkové tkáně. 2) Snižuje zánět. CleanSlate pomáhá snižovat negativní záněty tím, že odstraňuje hlavní příčinu problémů. 3) Zvyšuje absorpci. CleanSlate podporuje absorpci živin odstraněním toxinů, které mohou blokovat vazebné místo pro živiny.  


Fakta o výrobku:   Referenční hodnota živin dle Evropského nařízení informacích o potravinách 1169/2011

Ingredience: voda, mořská sůl, vitamin C, oxid křemičitý, konzervační látka: sorban draselný

VÝHODY CLEAN SLATE  DETOXIKACE:  Pomáhá bezpečně odstraňovat toxiny z buněk, tělních a mozkových tkání.  ZÁNĚT: Pomáhá zmírnit negativní zánět odstraněním hlavní příčiny problémů. VSTŘEBÁVÁNÍ: Podporuje vstřebávání živin odstraněním toxinů, které mohou blokovat vazebná místa živin. Doporučení: Určeno pro dospělé. 10 kapek perorálně, pod jazyk 2x denně - ráno a po 12ti hodinách večer, nebo podle pokynů lékaře. Upozornění: Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se s  lékařem před použitím.

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ

DOPORUČENÁ DÉLKA UŽÍVÁNÍ plné dávky Clean Slate je min. 90 dní => 3 měs.

Po té je vhodné v užívání pokračovat (z důvodu znečištění našeho prostředí), dávku možné snížit na ½

DÁVKOVÁNÍ - 2x denně po 12 hod.

DOSPĚLÍ -10 kapek ráno, 10 kapek večer ,kapat pod jazyk, ev. na lžičku či do sklenice vody

(dstup cca 1h od jídla)

DĚTI, NEMOCNÍ LIDÉ, CITLIVÍ JEDINCI - začít postupně s 2 kapkami/dávku a pak každý den či obden přidávat 1-2kapky k dávce

MALÉ DĚTI, ZVÍŘATA - 1 kapka/10kg váhy (pod jazyk, na lžičku či do vody)

Odstup při užívání léků - doporučený odstup 2-3h od podání léků

Odstup při chemoterapii - neužívat CS v den podané chemoterapie, užít až následující den

V průběhu užívání je velmi důležitá hydratace, doporučujeme pít čistou vodu, velmi vhodný je např. ledvinový a rooibos čaj, doplnění minerálů a vitamínů.

Běžné průvodní jevy:

Tělo při odstraňování toxinů a těžkých kovů může dávat zpětnou vazbu, může se krátkodobě dostavit - zvýšená únava, pálení při močení, průjem (v případě zácpy = nedostatečný pitný režim a vláknina), lehké motání či bolest hlavy, projevy na kůži, ev. reakce v místě dřívějšího zranění. Je důležité následovat potřeby těla - při únavě více odpočívat, dbát na pitný režim a dopřát si čas.

V průběhu min. prvních 3 měsíců v užívání nepřestávat (ani při nepříjemných projevech), max. snížit dávku na pár dní na minimum.

Po 3-6 měsíčním užívání (dle zatížení těla) lidé pociťují návrat energie, zvýšení obranyschopnosti a ústup řady obtíží, často také úbytek na váze vlivem odstranění přebytečných škodlivin, zlepšení intuice dekalcifikací epifýzy.

Pro více informací o Clean Slate přejděte zde:

ZERO-IN

Zero-in vám pomůže dostat se z mozkové mlhy do laserově ostrého mentálního soustředění. Nulová přírodní alternativa syntetických stimulantů. Nechte všechny své válce střílet plnou silou. Vyrobeno z kurkumy, borové kůry, semene sametu a vitaminu D. Nulové přínosy jsou: 1) Kognitivní funkce. Pomáhá podporovat zvýšenou pozornost a koncentraci prostřednictvím přirozeného patentovaného vzorce mozku. 2) Mentální ostrost. Pomáhá zdravé mozkové funkci a soustředění, zlepšuje dodávku kyslíku do buněk a zvyšuje hladinu dopaminu až na 14 hodin.

Zero In obsahuje extrakt z borové kůry, extrakt z kořene kurkumy, prášek ze sametových bobů,

vit. D (cholekalciferol), kofein ze zeleného čaje

Speciální kombinace ingrediencí ke zvýšení celkového zdraví a pohody.

Zlepšení mozkových funkcí (koncentrace, ↑ funkce šišinky), okysličení buněk, efektivní fungování orgánů celého těla.

DÁVKOVÁNÍ

1-2x denně 1-2 kapsle pro dospělého člověka (ráno a odpoledne dle potřeby/před výkonem)

Přínosy při užívání mohou být: regenerace mikrobiomu, zvýšení imunitní odezvy,rovnováha produkce neurotransmiterů, optimalizace spánku a srdečního rytmu, zlepšení nálady, snížení stresu a tenze, zlepšení zotavování a psychického výkonu, zlepšení funkcí endokrinního systému a sexuálního zdraví, zvýšení soustředění, mentálního zaměření a kognitivních funkcí, redukce rizika hypertenze, srdečního selhání a metabilckého syndromu.

Oba produkty Clean Slate a Zero In užívané současně působí synergicky.

Varování: V případě diagnostikovaného onemocnění srdce, ledvin, štítné žlázy nebo psychického onemocnění produkt Zero In nepoužívejte nebo se poraďte se svým lékařem. Není určeno pro osoby mladší 18 let.

Pro více informací o ZERO -IN a složení  ZERO -IN přejděte zde:

RESTORE

Restore využívá to nejlepší z přírody k obnovení vaší energie. Vybrali jsme ty nejlepší přísady a vylepšili jejich výhody, abychom vytvořili kompletní produkt se vším, co vaše tělo potřebuje k celodennímu běhu plné energie. Restore je dokonalou podporou, pokud se snažíte zhubnout, na veganské dietě nebo prostě chcete dát svému tělu všechny vitamíny, živiny, antioxidanty a aminokyseliny, které potřebuje pro zdravý a aktivní život. Mezi výhody obnovení patří: 1) Podpora imunity. 2) Podporuje zdraví kostí. 3) Podporuje zdravý krevní tlak. 4) Poskytuje antioxidační a protizánětlivé účinky.

Více informací o RESTORE přejděte zde:

RELIVE GREENS je elektrárna zeleniny, ovoce, prebiotik a probiotik, která synergicky působí na podporu zdravého imunitního systému.

PODÁVÁNÍ:
Obsahuje zásobu na 100 dní. Vezměte 1/3 lžičky až 1 lžičku denně

Něco velmi hezkého, co můžete dát svému tělu, je úleva, že zeleni obdrží živinovou hustou bombu velikost

i#broccoli. #chlorella  #spirulina #physiliumhusk #kale #greencabbage #parsley #bluberry #applefiber  #pommegranateseed #aloevera #spinach #barleygrass #inulin #flaxseed #alfaalfaleaf #bacilicuscoagulans #wheatgrass  #mctcoconutoil #probiotics #prebiotics 

LNĚNÉ SEMÍNKO

Je jednou z nejstarších plodin na světě a byla využívána ve starověkých civilizacích

protože lněné semínko může poskytnout řadu zdravotních výhod. Je bohatý na bioaktivní látky

sloučeniny, jako jsou omega-3 mastné kyseliny, kyselina alfa-linolenová a vláknina. Omega-3 mastné kyseliny

Kyseliny jsou důležité pro zdraví srdce a pomáhají snižovat zánět a předcházet

cholesterol se ukládá v krevních cévách srdce. Lněné semínko je bohaté na

lignany, rostlinné sloučeniny, které byly studovány pro jejich silný boj proti rakovině

vlastnosti. Lignany pomáhají chránit tělo před rakovinou blokováním enzymů, které

se podílejí na metabolismu hormonů a zasahují do růstu a šíření

nádorové buňky. Lněné semínko je dobrým zdrojem mnoha živin včetně bílkovin, vlákniny,

měď a thiamin. Lněné semínko má zvláště vysoký obsah thiaminu, vitaminu B, který hraje

zásadní roli v energetickém metabolismu a také v buněčné funkci. Lněná semínka jsou snadná

používat a lze je přidat do smoothies, salátů, jogurtů, pečiva a dokonce i k masu

nebo zeleninu. ROOT's ReLive Greens obsahuje lněná semínka a poskytuje denní zeleninu,

probiotika a základní vitamíny a minerály. Snadno se používá a lze jej přidat

smoothies, džus, jogurt a dokonce i vodu.

Podpora přirozené bariéry

Natural Barrier Support kombinuje vitamín C, síran zinečnatý a vitamín D3 a působí jako blokáda proti infekcím, onemocněním a pomáhá podporovat zánětlivý imunitní systém.

GMBMY

Složení Give Me Back My Youth je patentovaná směs kolagenu a kolostra, která pomáhá zvrátit procesy stárnutím kožních, plicních a střevních bariér, obnovy vašeho mikrobiomu a aktivačního buněčného zdraví pro oživení imunitního zdraví celého těla. Slouží jako z primárních stavebních kůže, kostí, kostí, vazů, kamenů, krevních cév, Give Me Back My Youth je vysoce výživný pro tělo a trávicí systém.

Mitochondria Defense Shield

MITOCHONDRIA DEFENSE SHIELD je kombinace vitamínů, minerálů, flavonoidů a enzymů, včetně vitamínu C, vitamínu D, vitamínu K2, stopového minerálu Omnimin AC, β-nikotinamidadenin dinukleotidu (NAD+)

Face Lift

ERA FACE LIFT se skládá z patentované receptury vyrobené s obchodním tajemstvím a inovativní technologií. Je to základ zeleného a bílého čaje se směsí přírodních ovocných extraktů a listů aloe. Základ obsahuje vitamíny, minerály a aminokyseliny vyvinuté tak, aby poskytovaly hydrataci a výživu pleti bohatou na antioxidanty. 

Reno Anti-Aging

Díky jedinečné kombinaci fytoplanktonu, organismu s vysokým obsahem živin z moře, a kyseliny hyaluronové je Ella Pure Reno silným hydratačním krémem určeným k navrácení pleti zpět do její mladistvé krásy.

Pucker Performance

PUCKER PERFORMANCE je inovativní balzám na rty zvětšující objem, který podporuje a zlepšuje vzhled vašich rtů! Pomocí máty peprné a minerálních olejů pomáhá tento krémový baculatější rty hydratovat a zjemňovat rty a zároveň se může pochlubit úžasnou chutí. 

BC Powder PK

Longer Lives byl vytvořen, aby pomohl životu zvířat. Složení Longer Live's je směs peptidu bovinního kolagenu a prášku z červené řepy, které pomáhají posilovat srdce, játra, klouby, kosti, kůži a trávicí systém. Obnovuje jejich mikrobiom a aktivuje buněčné zdraví, aby pomohl imunitnímu systému. Longer Lives slouží jako jeden z primárních stavebních kamenů kůže, kostí, šlach, vazů, svalů a krevních cév a je vysoce výživný pro těla zvířat a trávicí systém.

Anigreeny

  • Anigreens je prebiotický doplněk s vysokým obsahem speciálních druhů vlákniny, které podporují zdraví trávení. Podporuje zdraví přátelských bakterií ve střevě, pomáhá při zažívacích potížích a zánětlivých reakcích a dokonce posiluje imunitní systém.Anigreens je patentovaná směs prebiotické zeleniny, která pomáhá podporovat zdraví střev a trávení. Tato směs prebiotické zeleniny a prebiotické vlákniny je také známá tím, že podporuje zdravý imunitní systém a podporuje metabolické zdraví.

Envirem Skin Defense

  • Envirem Skin Defense používá patentovanou patentovanou směs kyseliny orthokřemičité, kyseliny chlorné, vitamínů a minerálů, jejichž cílem je chránit vaši pokožku před znečišťujícími látkami z prostředí a zároveň se umísťuje tak, aby hluboce vyživovala a zvlhčovala pokožku .Přestože Envirem Skin Defense netvrdí, že je antimikrobiální, antibakteriální nebo antipesticidní, byl vyvinut s cílem poskytnout vaší pokožce další ochranu před nebezpečím technologie 5G, EMF záření, těžkých kovů, virů, bakterií, parazitů a plísní.

Coato

  • Představujeme Coato — revoluční sprej s patentovanou technologií zaměřenou na ochranu vašeho mazlíčka před znečišťujícími látkami z prostředí. Zatímco Coato netvrdí, že je antimikrobiální, antibakteriální nebo antipesticidní, byl přirozeně vytvořen s cílem vytvořit udržitelnou ochrannou bariéru, která chrání před technologií 5G, EMF zářením, těžkými kovy, viry, bakteriemi, parazity. a houby. Naše patentovaná směs přírodních ingrediencí funguje rychle a efektivně, aby chránila srst vašeho mazlíčka a zanechávala ji zdravější a zdravější.

Video pro lékaře:

Mám zájem o registraci na Americké stránky ROOT.   (do zprávy napiš kompletní adresu)