ROOT je společnost zabývající se zdravím a wellness. Výrobky ROOT nejsou GMO, organické, veganské a bezlepkové. Poskytujeme přírodní řešení jak převzít kontrolu nad Vaším zdravím a štěstím. Naši zakladatelé mají zkušenosti z World Class Success Documented in Business and Health and Wellness around the World a jsou součástí mezinárodně renomovaných organizací mezi nejlepšími světovými lídry v různých průmyslových odvětvích. ROOT je společnost která upozorňuje na to jak toxiny a chemikálie poškozují vaše zdraví. Místo léčby ukazuje ROOT na základní příčinu a přirozený wellness. Využívání přírodní síly, Vám pomáhá jak žít šťastnější a zdravější život. Příběh ROOTu v České republice teprve začíná. Vítáme vás, můžete se stát součástí tohoto příběhu.  

ROOT je komunita pro sdílení v sociálních sítích zaměřená na základy wellness. Princip a primární zaměření je vyléčit příčinu zdravotních obav versus snažit se řešit příznaky. Jednoduchý v přístupu, jednoduchý v zaměření, ale v jednoduchosti najdete velkou složitost.Toužíte se cítit úžasně, lépe fungovat a mít vitalitu, kterou si zasloužíte? Kanál ROOT je navržen tak, aby přinesl povědomí o kořenových příčinách problémů a zároveň poskytl znalosti potřebné k tomu, aby se zlepšil váš život a život těch, které milujete, lidských i zvířecích. 

FIRMA ROOT velmi sofistikovanými způsoby extrahovala ze zeolitu činnou složku - kyselinu orto-křemičitou, která je doplněna o vitamín C a stopové prvky k hladkému a bezpečnému průběhu detoxikace.

PROTO JSME JEDINEČNÍ 

Zeolit je přírodní krystalický vulkanický materiál (klinoptilolit - krystalický hydratovaný alumosilikát alkalických kovů a kovů alkalických zemin Ca, K, Na, Mg) se strukturou včelího plástu. Město Košice používají zeolit při filtraci pitné vody v centrální vodárně. Zeolit a jeho použití: používání zeolitu je v EU možné pouze zevně, v tradiční čínské medicíně se zeolit využívá již více než 800 let na čištění vody, lze kombinovat i se šungitem Zeolit, použití v zemědělství a zahrádkaření: zadržuje vodu v půdě a působí jako filtr pomáhá revitalizovat půdu, podpořit klíčivost, růst a kvalitu rostlin , čistí vodu ve studnách a to včetně dusitanů a těžkých kovů , změkčuje vodu, zbavuje železa a snižuje PH, podporuje růst kořenů a pomáhá dokonaleji provzdušňovat půdu prodlužuje dobu uskladnění ovoce a zeleniny (zeolit dobře vyrovnává vlhkost, a má navíc antitoxické vlastnosti - zastavuje hnilobné mikroby a plísně)používá se jako přísada do pěstebních substrátů jako dekorační na povrchu zeminy zabraňuje nadměrnému odpařování vody používá se na dno výsevných květináčů a nádob (jako drenážní vrstvy)používá se při hydroponickém pěstování rostlin vhodný při zakládání trávníků a jejich regeneraci Permaluktůra: používá se na obohacení půdy i kompostu, na čištění vody pro zálivku, při skladování potravin ve sklepích

🇨🇿 Univerzita ROOT: Triad Aer Creator o vědě, která stojí za jeho revoluční technologií 26.7.22 Call

🇨🇿 Univerzita ROOT: Edalatpour: Význam vitamínu D | 08.11.22 Hovor s Dr. Arman Edalatpour

English- https://youtu.be/p152GHWoJh8?feature=shared

German- https://youtu.be/QVRjUv71Ms0

Czech- https://youtu.be/czFcU0GrVKk

Hungary- https://youtu.be/477354F6mzc

Slovenia- https://youtu.be/5NPycmdOIi4

Mám zájem o spolupráci s firmou ROOT.