Podpora přirozené bariéry

Natural Barrier Support kombinuje vitamín C, síran zinečnatý a vitamín D3 a působí jako blokáda proti infekcím, onemocněním a pomáhá podporovat zánětlivý imunitní systém.

Porce:
Obsahuje 60 porcí na lahvičku. Vezměte 1/3 lžičky na porci denně,

Přírodní podpora bariér byla vytvořena pomocí přelomové technologie čekající na patenty a patentovaná směs je odvozena z obchodního tajemství a multipatentového vzorce. Přísady v Natural Barrier Support jsou nezbytné pro ochranu imunitního systému organismu před infekcemi a záněty a podporu celkové pohody.

Složení:ZINKOVÝ STŘÍBRAT - chrání imunitní buňky a podporuje zdravá střeva. Zinek je základní živina, kterou tělo využívá k boji proti infekcím a tvorbě nových buněk. Je životně důležité pro hojení ran a tvorbu DNA. Zinek má vlastnosti, které pomáhají chránit před oxidačním poškozením vašich imunitních buněk a pomáhá vytvářet nové imunitní buňky.

VITAMIN D3 - Podporuje tvorbu imunitních buněk a podporuje střeva. 

Vitamin D, známý také jako sluneční světlo, se ve vaší kůži vytváří v reakci na sluneční světlo. Vitamin D hraje klíčovou roli v imunitním systému díky modulaci vrozených a adaptivních imunitních odpovědí T a B buněk.

VITAMIN C - Imunita a antioxidační ochrana. Vitamin C je esenciální mikroživina, která je silným antioxidantem. Přispívá k imunitě podporou mnoha buněčných funkcí vrozeného a adaptivního imunitního systému... pokud máte dotazy jsem tu napište mi zprávu na messenger

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.