Recenze

Dobrý den,

v roce 2020 se mi naskytla příležitost poznat firmu ROOT a její produkty které odstraňují toxiny, těžké kovy , viry a parazity z našich buněk.(Včetně mozku ) Produkty jsem začala užívat v únoru 2021 a těším se z výsledků a recenzí jak osobních ale i od lidí kterým jsem produkty doporučila. Dnes po dvou letech mám velkou radost když mi klienti volají a sdělují mi jak a v čem jim produkty ROOT pomohly. Největší radost mám z lidiček co už mají vysoký věk a život už je netěšil a po užívání našich produktů jsou vitální a život je stále baví. Také máme produkty vyzkoušené na našich mazlíčcích. Vrací jim vitalitu, krásnou srst a celkové zdraví.

Na každého jednotlivce učinkují jinak ale každý se těší z uzdravování. Já osobně jsem si uzdravila artrózu v kyčli, zánět v rameni, často jsem měla problémy s močovými cestami, nyní nevím co to je. Také jsem trpěla na časté opary. Od doby co beru produkty jsem opar neměla. Pracuji v nemocnici a covidem jsem se nakazila hned na začátku než jsem produkty začala brát. Od té doby přestože máme covid na oddělení a přijdu s ním do styku každý den jsem už covida neměla. A to nemám ani jedno očkování. Stále jsem vitální a stále pracuji na lůžkovém oddělení jako ošetřovatelka přestože jsem již 2 roky v důchodu.

Na facebooku taky máme skupinky i z jiných států kteří píší o produktech jak jim pomáhají.. Každý čtvrtek probíhá webinář který máme s překladem do češtiny. Webináře jsou o firmě, produktech a jak produkty pomáhají. Vystupují zde i lidi co produkty užívají . Odkazy dávám do mé skupinky na facebooku. Zde je odkaz: 

Zde je odkaz na moje stránky a na recenze které jsem nahrála ze skupinek na facebooku . Musíte se zaregistrovat aby se Vám stránka otevřela není možné nechat otevřené pro všechny. 

Nyní odkazy na recenze z celého světa:

Testimoly : lze nastavit titulky v českém jazyce.

ROOT Testimonies - meet Ivonne Jansen-Lamers 

ROOT Testimonial with Will Davis and Clayton Thomas. 

ROOT TESTIMONIALS - Sandy & Paris with Dr Christina Rahm 

ROOT Testimonial Tuesday with Dr Dori & Clayton Thomas 12.01.20

ROOT Testimonial Tuesday Jan 5 2021:

ROOT Testimonial with Will Davis 

Tady najdete odkaz na videa na youtube v překladu do českého jazyka

YouTube Root CZ/SK - 

YouTube playlist Dr. Dori - 

Další informace o produktech najdete na webových stránkách 

Odkaz na prodej produktů ROOT: