Vysoký krevní tlak

‼️☝️VYSOKÝ KREVNÍ TLAK: příčiny, příznaky a jak jej snížit ?☝️‼️

💥HYPERTENZE💥 nebo vysoký krevní tlak patří v současnosti mezi nejzávažnější onemocnění!‼️

Hypertenze se často navenek vůbec neprojevuje a právě proto je velmi nebezpečná.

Poradím Vám co dělat, abyste její rizika odstranili.

Příznaky vysokého krevního tlaku: bolesti hlavy, závratě, nevolnost, zhoršené vidění, dušnost, pocení,

bušení srdce, otoky nohou.

Krevní tlak ovlivňují různé faktory. To je hlavně naše životospráva a genetické předpoklady.

Příčiny vysokého krevního tlaku: nadváha, alkohol, kouření, vysoká hladina cholesterolu v krvi,

nadměrné solení, nedostatek pohybu, stres, cukrovka, těžké kovy a toxiny, dědičnost.

Jak DOČASNĚ snížit vysoký krevní tlak:

konzumujte dostatečné množství ovoce a zeleniny, doporučená dávka je až pět porcí denně,

vyhýbejte se mastným jídlům, pravidelně doplňujte minerály – vápník, hořčík, draslík,

vypijte alespoň dva litry vody denně, omezte solení, přestaňte kouřit, zhubněte, dopřejte si 30 minut procházky denně, zbytečně se nestresujte.

Jak na TRVALO snížit krevní tlak:

Léčba vysokého krevního tlaku spočívá v celkové změně životosprávy, čili je třeba změnit stravovací a pohybové návyky.

Doporučená je konzumace potravin, jako jsou česnek, cibule, pažitka, pórek, celer, citrony, majoránka, jahody, jablka, hrozny, hnědá rýže a žito. Rovněž není třeba zapomínat na luštěniny, ořechy a na omega mastné kyseliny, které obsahují ryby. Dodejte tělu dostatek draslíku, o kterém je také prokázáno, že snižuje krevní tlak. Na tento minerál jsou bohaté například banány. Důležité je dodržovat pitný režim (2-3 litry neperlivé vody a neslazených čajů).

Snažte se omezit mastná a smažená jídla jako hranolky, bramborové lupínky, konzervy, uzeniny, dále sladkosti, koláče, bonbóny, zmrzliny, slazené nápoje a také kávu.

Vysoký krevní tlak nebolí, a právě to je nejčastější důvod, proč tento problém mnoho lidí neřeší. I když necítíte žádné přímé příznaky, neznamená to, že vám neškodí. Pamatujte, že udržováním tlaku v normálních hodnotách umíte zamezit riziku vzniku srdečního infarktu nebo mozkové mrtvičky. Rozhodně proto nepodceňujte situaci a udělejte něco pro sebe a své zdraví už dnes.

Při této léčbě Vám pomůže CS (clean slate) neboť problém s vysokým tlakem mohou způsobit i těžké kovy a toxiny v organismu. O tom se ale vůbec nemluví, protože když odstraníte těžké kovy a toxiny z těla, chytíte problém od kořene. Na základě našich zkušeností, si Vám dovolím doporučit naše veganské kapky, které jsou absolutně bezpečné, přírodní a bez žádných vedlejších účinků. Nemůžete se s nimi ani předávkovat.


Pokud potřebujete pomoc a máte problémy s vysokým krevním tlakem, arytmií, infarktem či mrtvicí, napište nám zprávu - řešení existuje.🙌