Vystavuje se váš každodenní život toxinům?

Věděli jste, že ryby chované na farmě obsahují toxiny? A ve vynášecích kontejnerech? Ve vodě, kterou pijete, jsou dokonce pravděpodobně toxiny! Realita je taková, že žijete ve světě, který je plný toxinů, a pokud neděláte něco pro zmírnění těchto toxinů, je možné, že by se vaše tělo mohlo přetížit, což by mohlo vést k vážným zdravotním problémům.

Environmentální toxiny jsou nebezpečné, protože mohou narušit vše od vašich hormonů až po váš endokrinní systém. A pokud již pociťujete zdravotní účinky, které se mohou zdát poněkud nevysvětlitelné, může to být způsobeno tím, že již přijímáte příliš mnoho toxinů.

To platí zejména v případě, že jste žena, která má problémy s plodností – protože se ukázalo, že řada toxinů v životním prostředí poškozuje reprodukční schopnosti.

Obavy by však neměly být jen ženy, protože environmentální toxiny jsou také spojeny s cukrovkou, srdečními chorobami a dokonce i rakovinou.

Celkově vzato, pokud se potýkáte se zdravotními problémy a nejste si jisti proč, je čas přijmout, že jste ve svém každodenním životě vystaveni mnoha toxinům.

Jakmile budete schopni identifikovat tyto toxiny, budete se jim moci vyhnout a žít zdravější a šťastnější život.

Zjistěte vše o toxinech v našem světě a o tom, jak se chránit a zmírnit jejich účinky, ve vaší speciální zprávě