ZERO -IN

Zero-In je patentovaná synergická kombinace adaptogenů a aminokyselin pro zlepšení celkového zdraví a pohody! S pouhými sedmi ingrediencemi vytvořil ROOT nutraceutikum, které nemá obdoby. Není nutné tvořit komplikované produkty s 30-ti a více složkami, když je možné zachovat vysokou kvalitu ingrediencí a zjednodušit recepturu tak, aby tělo mohlo využít každou složku ke stimulaci různých molekulárních drah pro maximální efekt. Přidání bezvodého kofeinu a vitamínu D funguje jako katalyzátory pro syntézu adaptogenů a agonistů dopaminu. Ačkoli je kofein často považován za pouhý stimulant, v kombinaci s dalšími adaptogeny dokáže fenomenálně zvýšit výkon a kognitivní funkce. Díky tomu, že jsou neurotransmitery primárně tvořeny ve střevech, má zvýšená dopaminová aktivita a vagální tonus pozitivní vliv na všechny tělesné systémy od hlavy až k patám.

Jednoduše, Zero-In je vaše oblíbená pilulka vůbec. Zcela přírodní nootropní (jak tomu rádi říkáme) směs pěti adaptogenů a dvou katalyzátorů, které při perorálním podání umožní střevům produkovat neurotransmitery dopamin a serotonin a poslat je do mozku. Zvýšený dopamin je spojován se zlepšenou náladou, uvolněnými pocity, lepším soustředěním, koncentrací, mentální jasností a pocitem opravdu dobře.

Nikdy předtím jste nic takového neměli, protože to nebylo k dispozici. Vývoj Zero-In trval 3 roky. Zero-In využívá znalosti farmakokinetiky a biovědy k dodání produktu nejen s výsledky, ale také s vážným dopadem. Biohacking by měla provádět biotechnologie. Náš tým má významné zkušenosti v oblasti biotechnologií, včetně post-doc práce v systému bioinženýrství nanotechnologií Harvard.

Zero-In se doporučuje užívat nalačno. Jedna pilulka ráno, když chcete jít, a druhá odpoledne. Někteří zjišťují, že užívání dvou hodin ráno znamená skvělý den. Zjistili jsme, že jedna pilulka může poskytnout výhody až na pět hodin. Nedoporučuje se překročit více než 4 kapsle denně. 

Muži a ženy reagují na dopamin odlišně, takže neporovnávejte své výsledky s opačným pohlavím. Nemusí být shodné. Zvýšený dopamin u žen je spojen s uvolněným a klidným pocitem, zatímco jsou schopny více věcí najednou a jasněji myslet. Všichni víme, že muži neumí dělat více věcí najednou, ale zvýšený dopamin u mužů souvisí se zvýšením mentálního soustředění, jasnosti a nálady. 

Zero-In obvykle "nakopne" přibližně za 10-20 minut, pokud je užíván nalačno. V některých případech můžete mít nedostatek dopaminu, což je hrozná věc, a plný účinek Zero-In může trvat několik dní, než vaše tělo začne produkovat více neurotransmiterů, abyste se dostali do "normálu" a ještě dále.

Složení  - ZERO - IN

vitamín D , N-acetyl-L-Tyrosin  , Dehydrovaný kofein , L-Theamin , Mucuna Pruriens (prášek ze Sametových fazolových bobů), Extrakt z borové kůry (proanthokyanidiny) , Extrakt z kořene kurkumy (kurkuminoidy) ,

Mám zájem o informace :